Atama Kararnameleri

⁠⁠⁠⁠⁠Atama Kararnamelerinin çıkmasını bekleyen İş Müfettiş yardımcılarına ait atama kararnamelerinin Sayın Bakanımız Dr. Mehmet MUEZZINOGLU tarafindan imzalanarak Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM' in imzası için Başbakanlığa gönderildiği bilgisine ulaşılmıştır.
İş Müfettişleri Derneği olarak meslektaşlarımızın kararnamelerinin en kısa sürede yayımlanması bizleri de mutlu edecektir.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.